Amicale Citroen Pologne – „Pekin – Paryż” w Bydgoszczy

Już w najbliższą sobotę gratka dla miłośników motoryzacji rodem z Francji. Nasze miasto będzie gościło uczestników Wspomnieniowego Rajdu Amicale Citroen Pologne „Pekin – Paryż”.
🚗🚕🚙🚐🚒🏍🚓
Jest to jubileuszowa edycja tego rajdu. Wbrew pozorom nie jest to ten Rajd Pekin Paryż o którym myślicie ale jego historia jest z nim związana o czym możecie przeczytać na stronie organizatora.
W sobotę spodziewamy się przyjazdu około 30 Citroenów do naszego miasta. Organizatorzy zapowiadają pojawienie się pojazdów praktycznie z całego okresu produkcji.
Wraz z Międzykółkowa Baza Maszynowa w Kruszynie chcemy przywitać ich w naszym mieście i ugościć po bydgosku.Zapraszamy wszystkich miłośników i posiadaczy aut.Plan Imprezy:
około godziny 13:00 – 13:30 przyjazd kolumny Citroenów do Bydgoszczy.Przy Rondzie w Białych Błotach, będzie oczekiwał komitet powitalny. ( Jeżeli ktoś chce brać udział w przejeździe powinien zjawić się na drodze prowadzącej do Trzcińca przed godziną 13.13:30 – Bydgoskie Klasyki i Goście – Spotkanie Klasyków pod Torbydem14:30 – Przejazd Citroenów na Rybi Rynek i zakończenie imprezy.Impreza odbędzie się na części parkingu na przeciw Lodowiska Torbyd!
Podobnie jak na poprzednich spotkaniach, na plac będą wpuszczane klasyki wyprodukowane przed 1989 rokiem lub których seria rozpoczęła się przed ’89.
Pojazdy młodsze mogą wziąć udział w wydarzeniu za zgodą organizatorów. Jeśli macie dodatkowe pytania – śmiało piszcie. Dla wszystkich gości dostępny jest osobny parking.
Jak zawsze razem z nami będzie Foodtruck Restauracji „Naturalna”, który serwuje naszym gościom najlepsze żarcie w mieście.