23 Kwietnia 2022! – Rozpoczynamy Sezon!

Dzisiejszy dzień można zdecydowanie opisać – „albo grubo albo wcale”.

Karty zostały odkryte!

Dzięki wsparciu z Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego, Miastu Bydgoszczy, sponsorom takim jak firma Greka – wentylacja klimatyzacja oraz Partnerom miedzy innymi Młyny Rothera, Pałac Ostromecko, Zespołowi Szkół nr 24 w Bydgoszczy, Restauracja Naturalna, Muzeum Okręgowe im. Leona Wyczółkowskiego w Bydgoszczy, jesteśmy wstanie zaprosić Was na prawdziwe święto klasycznej motoryzacji w Bydgoszczy.

23 kwietnia 2022 – Rozpoczniemy sezon z wielką pompą!

Dzień rozpoczniemy startem Bydgoski Rajd Klasyków o Puchar Prezydenta Miasta Bydgoszczy spod Lodowisko Torbyd. Liczymy że udział w rajdzie wezmą miłośnicy klasycznej motoryzacji z całej Polski. Na starcie ma stanąć 60 załóg. Patryk Piątek z Terenwizja zapowiedział udział swoim Starem 744 (będzie to chyba największy klasyk na rajdzie) i zastanawiamy się jak on przejdzie próby sprawnościowe?.Dzięki uzyskanemu wsparciu jesteśmy w stanie zaoferować udział w rajdzie w naprawdę przystępnej cenie oraz zagwarantować bardzo atrakcyjne nagrody dla jego uczestników.

O godzinie 12:00 rozpocznie się pierwszy w tym roku FotoSPOT vol.1, który będzie fotografował zarówno uczestników rajdu jak i pozostałych posiadaczy klasyków w całym mieście. Dodatkowo pierwszy raz przewidzieliśmy nagrody dla fotografów biorących udział w FotoSpocie za najlepsze zdjęcia. A jak wszystko pójdzie zgodnie z planem zaprosimy Was w późniejszym czasie na wernisaż zdjęć Bydgoskich Klasyków w Młynach Rothera, wykonanych właśnie podczas tego FotoSpotu.

Po zakończeniu FotoSpotu tradycyjnie zapraszamy wszystkich na Parking pod Lodowiskiem Torbyd gdzie zainaugurujemy sezon Bydgoskich Klasyków Nocą pierwszym naszym Spotem – Bydgoskie Klasyki Nocą VOL. 1 – SPOT . W tym czasie pod Torbyd dotrą uczestnicy rajdu, który właśnie tam będzie miał swoją metę.

Ukoronowaniem tego dnia będzie Bal Komandorski w Młynach Rothera podczas, którego przy akompaniamencie muzyki rozdamy nagrody zwycięzcom Rajdu. Wśród nagród najważniejsza z nich, czyli Puchar Prezydenta Miasta Bydgoszczy Pana Rafała Bruskiego, który objął swoim Patronatem całość imprezy.Udział w Balu jest bezpłatny dla wszystkich uczestników rajdu.

Zapraszamy wszystkich do rejestracji na stronie bydgoskieklasyki.pl. Szczegóły w wydarzeniach oraz na stronie bydgoskieklasyki.pl